Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 13 Mar
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
Klepp Cykle Club  
CX/MTB - Oppmøte Mixen   Les mer  
Sat 6 Mar
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 27 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 20 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 13 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 30 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 23 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Sat 16 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
MTB/CX   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline