Resultater KCC Lagtempoen 2021

Postet av Klepp Cykle Club den 22. Sep 2021

Klassevinnere:

Med tempobøyle: Eplemostgjengen


Uten tempobøyle: Best of what's left


MIX-klasse: Songesang å di 

Resultater:

Klasse: MIX





Sluttid:
1. Songesang å di
01:07:27

Gunn Anette SkjærpeKlepp Cykle Club / Songesang å di


Jan TelstøKlepp Cykle Club / Songesang å di


Harald VasshusKlepp Cykle Club / Songesang å di











Klasse: Med tempobøyle





Sluttid:Diff:
1. Eplemostgjengen
52:02

Jone EllingsenSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen


Kjetil HøylandSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen


Jon Petter NordbøSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen






2.Lars sitt superlag
54:22+2:20

Thomas NærlandBryne CK / Lars sitt superlag


Lars StangelandBryne CK / Lars sitt superlag


Magne HattelandBryne CK / Lars sitt superlag






3.Team GeoProvider
56:06+4:04

Sander GyslandStavanger SK / Team GeoProvider


Sindre StokkelandStavanger SK / Team GeoProvider


Sindre Reidar Hole MohrStavanger SK / Team COOP – Hitec Produkts / Team GeoProvider





4.RSK Panzer
57:23+5:21

Arild FinnesandRennesøy SK / RSK Panzer


Sveinung PedersenRennesøy SK / RSK Panzer


Per SteinslandRennesøy SK / RSK Panzer






5.Bryne tempo
58:50+6:48

Torbjørn Tobias ObrestadBryne CK / Bryne tempo


Helge LøgeBryne CK / Bryne tempo


Jarle VorlandBryne CK / Bryne tempo






6.KCC Road Vikings
59:10+7:08

Arne AndersenKlepp Cykle Club / KCC Road Vikings


John Inge Blom PettersenKlepp Cykle Club / KCC Road Vikings


Rolf Helge SellikenBryne CK / KCC Road Vikings
















Klasse: Uten tempobøyle





Sluttid:Diff:
1.Best of what's left
54:47

Ørjan FrøilandForus og Gausel IL / Best of what's left


Knut SkaarNærbø SK / Best of what's left


Bjørn Petter KårstadNærbø SK / Best of what's left






2.The Bøghs
55:12+0:25

Asle HøylandDalane SK / The Bøghs


Johan MonsenDalane SK / The Bøghs


Jørgen Ørmen AanestadSandnes Sykleklubb / The Bøghs






3.Kebab Expressen
56:01+1:14

Svein Erik HauglandTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen


Anders FarestveitTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen


Jone HustveitTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen






4.Pain Train
58:23+3:36

Jim DanielsSandnes Sykleklubb / Pain Train CC


Richard CallowPain Train CC


Steve CarterPain Train CC






5.Bogafjell Bianchi
58:45+3:58

Børge RovikBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi


Tommy IvesdalBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi


Kenneth StokkelandBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi






6.Stavanger SK Masters
58:52+4:05

John NyeStavanger SK / Stavanger SK Masters


Erik GyslandStavanger SK / Stavanger SK Masters


Marius André AmbjørndalenStavanger SK / Stavanger SK Masters






7.Bogafjell Hansgrohe
01:00:07+5:20

Bjørnar StrandbergBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe


Jarle KlungtveitBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe


Bård Christian JensenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe






8.SANITU NEROs
01:00:58+6:11

Dag Henning SaurdalTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs


Geir NilsenTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs


Geir H TungeTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs






9.Team Klepp St
01:01:35+6:48

Jon RoslandKlepp Cykle Club / Team Klepp St


Bjarne Andre AsheimKlepp Cykle Club / Team Klepp St


Stig LalandKlepp Cykle Club / Team Klepp St






10.Bogafjell Gruppetto
01:06:31+11:44

Sveinung BogaBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto


Yngve DanielsenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto


Tor EldenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto






11.Mapei Old Stars
01:06:55+12:08

Cato WallinMapei Old Stars


Tor Åge BaardsenMapei Old Stars


Stein JohansenTubakken Sykkelklubb / Mapei Old Stars






12.Grønne Sokka
01:12:09+17:22

Per Helge LitsheimKlepp Cykle Club / Grønne sokka


Åge TelstøKlepp Cykle Club / Grønne sokka


Arild LillebøGrønne sokka






13.Slowtrain
01:14:43+19:56

Geir MalecSandnes Sykleklubb / Slowtrain


Frode BorchgrevinkSandnes Sykleklubb / Slowtrain


Ole-Petter AareskjoldSandnes Sykleklubb / Slowtrain



Se flere bilder, tatt av Harald Fjogstad, på SyklingensVenner.no's Facebook-side: https://www.facebook.com/groups/283701778396366




0 Kommentar

Påmelding KCC lagtempo åpnet!

Postet av Klepp Cykle Club den 25. Aug 2021

Påmelding til årets KCC-Lagtempo er nå åpen.

Dato og klokkeslett: 21.09.2021 kl 18:00

Ved påmelding opprettes lagsnavn. Du kan melde deg på i 3 klasser. 

  • Med Tempobøyle
  • Uten Tempobøyle
  • Mix lag. (uten tempobøyle)

Lenke til påmelding:
https://signup.eqtiming.com/Pamelding/KCC-Lagtempoen/g295.23169?Event=KCC_lagtempo_profil

Løypa har start og mål ved Horpestad skule på Klepp. Løypen er 40,6 km lang og går langs kysten fra Horpestad på Klepp til Nærland i Hå hvor det vendes. Vendepunktet ved Nærland er tydelig merket med kjegler, her er det også vakter som registrerer passeringene. Vi kjører 3-manns lag, der andre rytter i mål gir gjeldende tid.,

På Horpestad skule finnes mulighet for parkering. Toaletter og garderober er tilgjengelig. Første start er kl 18.00.

Lenke til start området: https://goo.gl/maps/AEVMpnYQot... 

Påmelding til årets ritt stenger 20.09.2021  

Kontakt info: post@kleppcc.no



0 Kommentar

Resultater Øksnevadskogen Rundt 2021

Postet av Klepp Cykle Club den 25. Aug 2021

Herrer

1 Thomas Nærland - Bryne CK - 48:31
2 Bendiks Aksnes - Vigrestad SK - 49:16
3 Stig Laland - Klepp Cykle Club – 49:25
4 Eirik Skåra – Bogafjell Sykleklubb - 51:59
5 Kristian Smaamo - Suldal SK - 53:05
6 Anders Bøen - Tubakken Sykkelklubb - 54:32
7 Thomas Byberg - Bogafjell Sykleklubb - 54:56
8 Kalle Simm - Vigrestad SK – 55:35
9 Pedro Franca - Sandnes Sykleklubb - 59:19
10 Andre Eie - Ryfylke SK - 59:39
11 Sven Husveg - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug - 59:56
12 Henning Borgersen - Mississippiskogen sti & terrengsykkellag - 1:01:07
13 Thomas Henry Chruickshank – Dale Fjelløpere - 1:01:24
14 Dag Skjæveland - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug - 1:01:48
15 - Arvid Wiig - 1:01:56
16 Truls Haugen - Mississippiskogen sti & terrengsykkellag - 1:03:24
17 Anders Utbø Sakseid - Tasta & omegn sykkelklubb - 1:04:17

Fullført Bredde:
18 Bjarne Andre Asheim - Klepp Cykle Club - 1:01:39
19 Åge Bryne - Klepp Cykle Club
20 Glenn Roger Hisdal - Bogafjell Sykleklubb
21 Atle Sør-Reime - Vigrestad Sykkelklubb
22 Per Helge Litsheim - Klepp Cykle Club
23 Frode Trones

Damer

1 Elin Aamodt - Klepp Cycle Club – 3 runder - 58:22



Vinner herreklassen, Thomas Nærland, Bryne CK

 



Vinner dameklassen, Elin Aamodt, Klepp Cykle Club

 



0 Kommentar

Påmelding Øksnevadskogen Rundt 2021

Postet av Klepp Cykle Club den 5. Aug 2021

Påmelding til Øksnevadskogen Rundt 2021 er nå åpnet.
Meld dere på her: https://signup.eqtiming.com/?Event=Kleppcc_ritt
Dato: Søndag 22.august, klokken 11.00.
Skogen ligger til venstre rett etter Skjævelandsbrua dersom en kommer fra Sandnes.

Det vil være en rundløype som skal kjøres 2 eller 3 ganger.
Estimert vinnertid vil være rett under 1 time.
Løypen vil bli bra merket og blir ikke offentliggjort på forhånd.
Parkering bør gjøres på Øksnevad VGS, da det er begrenset med plasser i selve skogen.
Start og mål vil være på stor/åpen plass midt i skogen.
En av få muligheter til å kjøre terreng rundbaneritt i 2021.
Maks antall deltagere er 30 stk
Latterlig billig påmeldingskostnad 150,- pr. stk.


Arne spiller kvess musikk før, underveis og etter løpet.

Etter avtale med grunneier må vi prøve å unngå for nye trening i skogen før selve løpet, spesielt dersom det blir bløtt.

 

Gode pølser og cola til alle etter målgang! (dersom sitasjonen tillater det).


mvh
Stig Laland (rittleder)
Klepp Cycle Club



0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline