KCC Lagtempo 2022 - resultater

Postet av Klepp Cykle Club den 11. Mai 2022

Klassevinnere:
Med tempobøyle: Sandnes Sykleklubb Elite

Christoffer Ellingsen, Jone Ellingsen og Emil Skår

Uten tempobøyle: Oldboys + 1

Jørgen Ørmen Aanestad og Ørjan Frøiland, ikke med på bildet: Harry Waldeland

 Mix-lag, uten tempobøyle: Dalane 1

Ulf Tjåland, Per Terje Tjåland og Lillian Løyning

 Vi gratulerer vinnerne!!


For komplette resultater, se https://live.eqtiming.com/59501#result

Det ble tatt bilder av rytterne av Harald Fjogstad og Lars Kåre Skjørestad.
Harald Fjogstads bilder
Lars Kåre Skjørestads bilder

Takk til begge fotografene for flotte bilder!
 



KCC lagtempo 2022

Postet av Klepp Cykle Club den 25. Apr 2022

10.mai arrangerer Klepp Cykle Club sin årlige lagtempo med avgang og målgang ved Horpestad skule.
Se rute nederst.

Terskelen for å hive seg med skal være lav, lagtempo er kjempekjekt! En kan fint delta med vanlige landeveissykler, de med temposykkel/bøyle stiller i egen klasse.

Utfordre to på omtrent samme nivå og meld dere på som lag, vi lover ei adrenalinfylt knalløkt i nydelige omgivelser langs jærkysten :) 

PÅMELDING




Horpestad skule - Nærland t/r, ca 43 km

 






Samarbeid med Horvå Sykkelklubb!

Postet av Klepp Cykle Club den 4. Feb 2022

Klepp Cykle Club inngår i treningssamarbeid med Horvå Sykkelklubb.

For KCCs medlemmer betyr dette at vi kan delta på Horvås fellestreninger, med avgang fra Kåsen IL hver torsdag kl 18:00 (MTB).

På samme måte er Horvås medlemmer velkomne på våre fellestreninger utendørs, onsdager kl 18:00 fra BMX-banen (MTB/CX) og langturene på lørdager fra Mix-kiosken kl 09:00.





Årsmøte 2021

Postet av Klepp Cykle Club den 25. Jan 2022

Årsmøte for 2021 avholdes i Vinterhagen, Jærhagen mandag 21. feb kl 18:00

Det vil bli servering av pizza og brus.

Innkalling er sendt ut til medlemmene på mail.


mvh

Innkalling til årsmøte Klepp Cykle Club 2021.pdf



Resultater KCC Lagtempoen 2021

Postet av Klepp Cykle Club den 22. Sep 2021

Klassevinnere:

Med tempobøyle: Eplemostgjengen


Uten tempobøyle: Best of what's left


MIX-klasse: Songesang å di 

Resultater:

Klasse: MIX





Sluttid:
1. Songesang å di
01:07:27

Gunn Anette SkjærpeKlepp Cykle Club / Songesang å di


Jan TelstøKlepp Cykle Club / Songesang å di


Harald VasshusKlepp Cykle Club / Songesang å di











Klasse: Med tempobøyle





Sluttid:Diff:
1. Eplemostgjengen
52:02

Jone EllingsenSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen


Kjetil HøylandSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen


Jon Petter NordbøSandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen






2.Lars sitt superlag
54:22+2:20

Thomas NærlandBryne CK / Lars sitt superlag


Lars StangelandBryne CK / Lars sitt superlag


Magne HattelandBryne CK / Lars sitt superlag






3.Team GeoProvider
56:06+4:04

Sander GyslandStavanger SK / Team GeoProvider


Sindre StokkelandStavanger SK / Team GeoProvider


Sindre Reidar Hole MohrStavanger SK / Team COOP – Hitec Produkts / Team GeoProvider





4.RSK Panzer
57:23+5:21

Arild FinnesandRennesøy SK / RSK Panzer


Sveinung PedersenRennesøy SK / RSK Panzer


Per SteinslandRennesøy SK / RSK Panzer






5.Bryne tempo
58:50+6:48

Torbjørn Tobias ObrestadBryne CK / Bryne tempo


Helge LøgeBryne CK / Bryne tempo


Jarle VorlandBryne CK / Bryne tempo






6.KCC Road Vikings
59:10+7:08

Arne AndersenKlepp Cykle Club / KCC Road Vikings


John Inge Blom PettersenKlepp Cykle Club / KCC Road Vikings


Rolf Helge SellikenBryne CK / KCC Road Vikings
















Klasse: Uten tempobøyle





Sluttid:Diff:
1.Best of what's left
54:47

Ørjan FrøilandForus og Gausel IL / Best of what's left


Knut SkaarNærbø SK / Best of what's left


Bjørn Petter KårstadNærbø SK / Best of what's left






2.The Bøghs
55:12+0:25

Asle HøylandDalane SK / The Bøghs


Johan MonsenDalane SK / The Bøghs


Jørgen Ørmen AanestadSandnes Sykleklubb / The Bøghs






3.Kebab Expressen
56:01+1:14

Svein Erik HauglandTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen


Anders FarestveitTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen


Jone HustveitTasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen






4.Pain Train
58:23+3:36

Jim DanielsSandnes Sykleklubb / Pain Train CC


Richard CallowPain Train CC


Steve CarterPain Train CC






5.Bogafjell Bianchi
58:45+3:58

Børge RovikBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi


Tommy IvesdalBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi


Kenneth StokkelandBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi






6.Stavanger SK Masters
58:52+4:05

John NyeStavanger SK / Stavanger SK Masters


Erik GyslandStavanger SK / Stavanger SK Masters


Marius André AmbjørndalenStavanger SK / Stavanger SK Masters






7.Bogafjell Hansgrohe
01:00:07+5:20

Bjørnar StrandbergBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe


Jarle KlungtveitBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe


Bård Christian JensenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe






8.SANITU NEROs
01:00:58+6:11

Dag Henning SaurdalTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs


Geir NilsenTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs


Geir H TungeTasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs






9.Team Klepp St
01:01:35+6:48

Jon RoslandKlepp Cykle Club / Team Klepp St


Bjarne Andre AsheimKlepp Cykle Club / Team Klepp St


Stig LalandKlepp Cykle Club / Team Klepp St






10.Bogafjell Gruppetto
01:06:31+11:44

Sveinung BogaBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto


Yngve DanielsenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto


Tor EldenBogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto






11.Mapei Old Stars
01:06:55+12:08

Cato WallinMapei Old Stars


Tor Åge BaardsenMapei Old Stars


Stein JohansenTubakken Sykkelklubb / Mapei Old Stars






12.Grønne Sokka
01:12:09+17:22

Per Helge LitsheimKlepp Cykle Club / Grønne sokka


Åge TelstøKlepp Cykle Club / Grønne sokka


Arild LillebøGrønne sokka






13.Slowtrain
01:14:43+19:56

Geir MalecSandnes Sykleklubb / Slowtrain


Frode BorchgrevinkSandnes Sykleklubb / Slowtrain


Ole-Petter AareskjoldSandnes Sykleklubb / Slowtrain



Se flere bilder, tatt av Harald Fjogstad, på SyklingensVenner.no's Facebook-side: https://www.facebook.com/groups/283701778396366