Klepp Cykle Club

Klepp Cykle Club

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 16 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 21 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 23 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 28 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 30 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 4 Feb
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 6 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 11 Feb
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 13 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 18 Feb
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 20 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 25 Feb
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 27 Feb
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
 
Thu 4 Mar
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Sat 6 Mar
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
  MTB/CX
Thu 11 Mar
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Thu 18 Mar
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
  Spinning på Arena Treningssenter
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 16 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Spinning kl 1745
$item.username  
Spinning på Arena Treningssenter   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandeveg
$item.username  
MTB/CX   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 09:00 - 12:00
Langtur Blandevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 5 Sep 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sun 30 Aug 2020
kl 11:00 - 13:00
Sorperittet
$item.username  
Sorperittet arrangeres i Øksnavadskogen   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 19 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Sat 15 Aug 2020
kl 08:00 - 11:00
Langtur landevei
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Breddetur MTB
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Tue 11 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Intervall i Fjermestadbakken
Klepp Cykle Club   Sykling  
  Les mer  
Powered by: Bloc