Resultater KCC Lagtempoen 2021
Postet av Klepp Cykle Club den 22. Sep 2021
Klassevinnere:
Med tempobøyle: Eplemostgjengen
Uten tempobøyle: Best of what's left
MIX-klasse: Songesang å di
Resultater:
Klasse: | MIX | |||
Sluttid: | ||||
1. | Songesang å di | 01:07:27 | ||
Gunn Anette Skjærpe | Klepp Cykle Club / Songesang å di | |||
Jan Telstø | Klepp Cykle Club / Songesang å di | |||
Harald Vasshus | Klepp Cykle Club / Songesang å di | |||
Klasse: | Med tempobøyle | |||
Sluttid: | Diff: | |||
1. | Eplemostgjengen | 52:02 | ||
Jone Ellingsen | Sandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen | |||
Kjetil Høyland | Sandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen | |||
Jon Petter Nordbø | Sandnes Sykleklubb / Eplemostgjengen | |||
2. | Lars sitt superlag | 54:22 | +2:20 | |
Thomas Nærland | Bryne CK / Lars sitt superlag | |||
Lars Stangeland | Bryne CK / Lars sitt superlag | |||
Magne Hatteland | Bryne CK / Lars sitt superlag | |||
3. | Team GeoProvider | 56:06 | +4:04 | |
Sander Gysland | Stavanger SK / Team GeoProvider | |||
Sindre Stokkeland | Stavanger SK / Team GeoProvider | |||
Sindre Reidar Hole Mohr | Stavanger SK / Team COOP – Hitec Produkts / Team GeoProvider | |||
4. | RSK Panzer | 57:23 | +5:21 | |
Arild Finnesand | Rennesøy SK / RSK Panzer | |||
Sveinung Pedersen | Rennesøy SK / RSK Panzer | |||
Per Steinsland | Rennesøy SK / RSK Panzer | |||
5. | Bryne tempo | 58:50 | +6:48 | |
Torbjørn Tobias Obrestad | Bryne CK / Bryne tempo | |||
Helge Løge | Bryne CK / Bryne tempo | |||
Jarle Vorland | Bryne CK / Bryne tempo | |||
6. | KCC Road Vikings | 59:10 | +7:08 | |
Arne Andersen | Klepp Cykle Club / KCC Road Vikings | |||
John Inge Blom Pettersen | Klepp Cykle Club / KCC Road Vikings | |||
Rolf Helge Selliken | Bryne CK / KCC Road Vikings | |||
Klasse: | Uten tempobøyle | |||
Sluttid: | Diff: | |||
1. | Best of what's left | 54:47 | ||
Ørjan Frøiland | Forus og Gausel IL / Best of what's left | |||
Knut Skaar | Nærbø SK / Best of what's left | |||
Bjørn Petter Kårstad | Nærbø SK / Best of what's left | |||
2. | The Bøghs | 55:12 | +0:25 | |
Asle Høyland | Dalane SK / The Bøghs | |||
Johan Monsen | Dalane SK / The Bøghs | |||
Jørgen Ørmen Aanestad | Sandnes Sykleklubb / The Bøghs | |||
3. | Kebab Expressen | 56:01 | +1:14 | |
Svein Erik Haugland | Tasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen | |||
Anders Farestveit | Tasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen | |||
Jone Hustveit | Tasta & omegn sykkelklubb / Kebab Expressen | |||
4. | Pain Train | 58:23 | +3:36 | |
Jim Daniels | Sandnes Sykleklubb / Pain Train CC | |||
Richard Callow | Pain Train CC | |||
Steve Carter | Pain Train CC | |||
5. | Bogafjell Bianchi | 58:45 | +3:58 | |
Børge Rovik | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi | |||
Tommy Ivesdal | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi | |||
Kenneth Stokkeland | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Bianchi | |||
6. | Stavanger SK Masters | 58:52 | +4:05 | |
John Nye | Stavanger SK / Stavanger SK Masters | |||
Erik Gysland | Stavanger SK / Stavanger SK Masters | |||
Marius André Ambjørndalen | Stavanger SK / Stavanger SK Masters | |||
7. | Bogafjell Hansgrohe | 01:00:07 | +5:20 | |
Bjørnar Strandberg | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe | |||
Jarle Klungtveit | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe | |||
Bård Christian Jensen | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Hansgrohe | |||
8. | SANITU NEROs | 01:00:58 | +6:11 | |
Dag Henning Saurdal | Tasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs | |||
Geir Nilsen | Tasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs | |||
Geir H Tunge | Tasta & omegn sykkelklubb / SANITU NEROs | |||
9. | Team Klepp St | 01:01:35 | +6:48 | |
Jon Rosland | Klepp Cykle Club / Team Klepp St | |||
Bjarne Andre Asheim | Klepp Cykle Club / Team Klepp St | |||
Stig Laland | Klepp Cykle Club / Team Klepp St | |||
10. | Bogafjell Gruppetto | 01:06:31 | +11:44 | |
Sveinung Boga | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto | |||
Yngve Danielsen | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto | |||
Tor Elden | Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell Gruppetto | |||
11. | Mapei Old Stars | 01:06:55 | +12:08 | |
Cato Wallin | Mapei Old Stars | |||
Tor Åge Baardsen | Mapei Old Stars | |||
Stein Johansen | Tubakken Sykkelklubb / Mapei Old Stars | |||
12. | Grønne Sokka | 01:12:09 | +17:22 | |
Per Helge Litsheim | Klepp Cykle Club / Grønne sokka | |||
Åge Telstø | Klepp Cykle Club / Grønne sokka | |||
Arild Lillebø | Grønne sokka | |||
13. | Slowtrain | 01:14:43 | +19:56 | |
Geir Malec | Sandnes Sykleklubb / Slowtrain | |||
Frode Borchgrevink | Sandnes Sykleklubb / Slowtrain | |||
Ole-Petter Aareskjold | Sandnes Sykleklubb / Slowtrain |
Se flere bilder, tatt av Harald Fjogstad, på SyklingensVenner.no's Facebook-side: https://www.facebook.com/groups/283701778396366
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Klepp Cykle Club
Kleppekrossen 2024
30.01.2024
KCC klubbmesterskap 2023
27.09.2023
KCC høsttur 2023
15.09.2023
Bilder fra Sorperittet 2023
29.08.2023
Resultater Sorperittet 2023
29.08.2023
Sorperittet 2023
17.08.2023